Inici > L’escola > Qui som > El nostre equip

Qui som

El nostre equip – Curs 2018/2019

EQUIPS DE COORDINACIÓ I DIRECCIÓ

Equip Directiu

Director Gerent F. Xavier Ambròs Illa

Directora Acadèmica d’Infantil i Primària Núria Asturgó Ayats

Director Acadèmic d’ESO i Batxillerat David Mas Montes

Directora de Projectes d’Infantil i Primària Mercè León Perera

Director de Projectes de Secundària Marta Ventura Asturgó

Director de Formació Professional Albert Barbena Roig

Caps de Projectes

Mediateca Lluís Baella Ambròs

Pastoral i Acció Tutorial Fina Jerez Bernat

Equip Psicopedagògic d’Infantil i Primària Carme Càceres Rueda

Equip Psicopedagògic d’ESO i Batxillerat Joana Yángüez Camacho

Activitats extraescolars i menjador Pere Gómez Riera

Informàtica de Sant Esteve Pau Córdoba Armero

Informàtica de Guayaquil José Fernández García

Primària musical Gemma Jordà Sanmartín

Secundària musical Sergi Rodríguez Martí

Coordinació d’Educació Infantil i Primària

Coordinadora d’Educació Infantil i Cicle Inicial Anna Mª Agustí Cortina

Coordinadora de Cicle Mitjà i Superior Mª Teresa Sanmartín Pallé

Coordinació d’Educació Secundària

Coordinadora de 1r d’ESO David Bernabeu Gea

Coordinadora de 2n d’ESO Elisabet Ibáñez Feliu

Coordinador de 3r d’ESO Josep Castillo i Adrian

Coordinadora de 4t d’ESO Mª del Mar Quintana Vallmitjana

Coordinadora de Batxillerat Pilar Estrada Zanui

Coordinació pedagògica d’Educació Secundària

Socials, art i expressió + Itineraris d’aprenentatge Marina Fernández Grau

Ciències, matemàt. i tecnol. + Apr. Coop. Miquel Àngel Marcé Sallés

Llengües Marta Ventura Asturgó

Gabinet psicològic

Educació infantil i primària Miquel Vila Farràs

Educació secundària Laura Montins Cumplido

PAS (Personal d’administració i serveis)

Administrador Joaquim Rigau Roig

Administració / Secretaria Maria Piedra Pestaña

Teresa Pocorull Cabot

Sergi Ramírez Vaqué

Elisabet Soler Bonet

Noèlia Viu Socoró

Laura Valls Rodríguez

(Formació Professional)

Recepció / Consergeria / Manteniment / Reprografia Jesús Ariza Pérez

Núria López Tomé

Montserrat Masip Real

Joana Piella Dot

Maria Rubio Pujol

Esteve Suñer Ventura

Qualitat/Prevenció de riscos Romina Ordeig Torras

Mediateca Lluís Baella Ambròs

Marina Garriga Elordui

Pilar Jarque Martínez

Olga Robado Del Valle

Revista El Crit Pilar Estrada Zanui

Laia Pitarch Medina

Francisco Javier Reyes Ureña

Informàtica Francisco Javier Reyes Ureña

Coordinació de menjador Andrea Catalan Martínez

Elisenda Jané Ribera

TUTORES D’EDUCACIÓ INFANTIL

P3A Picarols Anna Camp Pujadas

P3B Estels Cristina Massas Marimon

P3C Globus Núria Serra Nonell

P3D Baldufes Marta Puig Pumarola

P4A Esquirols Laia Pampliega Claveras

P4B Dracs Maria Asensio Fernández

P4C Tortugues Berta Jané Badia

P4D Pingüins Montserrat Reus Agustí

P5A Menta Eulàlia Llobet Mas

P5B Farigola Isabel Yétor Simancas

P5C Espígol Margarida Saguer Cullell

P5D Romaní Dolors Rovira Arqué

TUTORS/ES D’EDUCACIÓ PRIMÀRIA

1r Primària A Mireia Arnal Domènech

1r Primària B Anna Font Subirana

1r Primària C Núria Masat Tàpies

1r Primària D Esther Carnicer Nieto

2n Primària A Susanna Ventura Orga

2n Primària B Teresa Vidal Nadal

2n Primària C Maria Canamassas Reig

2n Primària D Txon Reverter Vives

3r Primària A Laia Pitarch Medina

3r Primària B Mireia Sendra Calvet

3r Primària C Núria Canal Sala

3r Primària D Laura Cuevas Alonso

4t Primària A Berta Juan Luque

4t Primària B Laura Ordeix Vilaplana

4t Primària C Pilar Sitjes Rocaspana

4t Primària D Imma Sallés Gel

5è Primària A Teresa Ventura Presas

5è Primària B Fina Argemí Arisa

5è Primària C Albert Abadias González

5è Primària D Marina Campreciós Ducar

6è Primària A Mònica Ballester Ventura

6è Primària B Cèlia Riera Arànega/Ramon Gallifa

6è Primària C Marina Falcó García

6è Primària D Josep Maria Pibernat Nomdedéu

ESPECIALISTES D’EDUCACIÓ INFANTIL I PRIMÀRIA

Rut Barjuan Esclusa

Margarida Bosque Oliveras

Chantal Brau Maire

Maria Caparrós Rodríguez

Maria Castells Margenat

Pau Córdoba Armero

Carme Costa Bransuela

Víctor Filella Muset

Minerva Gurri Rosas

Isabel Izard Granados

Gemma Jordà Sanmartín

Dolors Maimir Hernández

Aïna Principal Marcé

Daniel Morillo Pinto

Mercè Pagès Hernández

Laura Portaz Amezcua

Aina Principal Marcé

Rosa Mª Raich Domènech

Maria Rosa Ruiz Vilanova

Lídia Serrano Jiménez

Òscar Turull Basart

TUTORS/ES D’EDUCACIÓ SECUNDÀRIA OBLIGATÒRIA

1r ESO A Daniel Cardenal Montraveta

Elisenda Manera/Meritxell Remolins

1r ESO B Miquel Àngel Marcé Sallés

Laura Montins Cumplido

1r ESO C David Bernabeu Gea

Conchi Cadenas Rodríguez

1r ESO D Xavier Serra Segarra

Ermisenda Soy Béjar

2n ESO A Elisabet Ibáñez Feliu

Lluís Baella Ambròs

2n ESO B Sílvia Martín Iglesias

Santi Pujalte Vida

2n ESO C Rosa M. Tordera Roca

Marc Arenas Ruiz

2n ESO D Marina Fernández Grau

Kaleigh Boulter

3r ESO A Josep Castillo Adrián

Montserrat Gutiérrez Collet

3r ESO B Marina Mena Trulls

Mª Àngels Rovira Pérez

3r ESO C Mª Teresa Coma Torres

Montserrat Folcrà Martí

3r ESO D Conxita Pascual Escribà

Anna Gràcia Roldán

4t ESO A Octavio Doménech Fernández

Jordi Grau/Roser González

4t ESO B Adrian Castela/Esteve Ribalta

Santi Tous Martínez

4t ESO C Mercè Codinach Pena

Nacho Parera Ruiz

4t ESO D Maria del Mar Quintana Vallmitjana

M. Dolors Boleda Vall-llovera

USEE Marc Arenas Ruiz

Albert Garcia Tort

TUTORS/ES DE BATXILLERAT

1r BATX A Anna Mª Argemí Llobet

1r BATX B Fina Jerez Bernat

1r BATX C Maria Parera Mayans

2n BATX A Pilar Estrada Zanui

2n BATX B Francesc Montasell Pous

2n BATX C Carmen Colorado Rodríguez

TUTOR DE CFGS Videojocs i Oci Digital

1r i 2n curs Rafel Pérez Vidal

TUTOR DEL PFI (Programa de Formació i Inserció)

José Mancilla Moreno

DOCENTS D’EDUCACIÓ SECUNDÀRIA

Ciències naturals, matemàtiques i tecnologia

Anna Mª Argemí Llobet

Mª Dolors Boleda Vall-llovera

Mª Teresa Casalí Mas

Mª Teresa Coma Torres

Octavio Doménech Fernández

José Fernández García

Montserrat Gutierrez Collet

Miquel Àngel Marcé Sallés

Sílvia Martín Iglesias

David Mas Montes

Francesc Montasell Pous

Santi Pujalte Vida

Xavier Serra Segarra

Rosa Mª Tordera Roca

Santi Tous Martínez

Idiomes

Chantal Brau Maire

Kaleigh Boulter

Mercè Codinach Pena

Montserrat Folcrà Martí

Elisabet Ibáñez Feliu

Mª Àngels Rovira Pérez

Lourdes Rubio Pujol

Constance Siepel

Marta Ventura Asturgó

Català – Castellà

Lluís Baella Ambròs

Conchi Cadenas Rodríguez

Adrian Castela Ibáñez

Carmen Colorado Rodríguez

Pilar Estrada Zanui

Roser González Bagaria

Ana Gràcia Roldán

Elisenda Manera Vilanova

Marina Mena Trulls

Maria Parera Mayans

Meritxell Remolins Garcia

Esteve Ribalta Sánchez

Ciències Socials

F. Xavier Ambròs Illa

David Bernabeu Gea

Josep Castillo Adrián

Marina Fernández Grau

Victor Filella Muset

Roser González Bagaria

Jordi Grau Marinel·lo

Elisabet Ibáñez Feliu

Fina Jerez Bernat

Elisabet López Redondo

Conxita Pascual Escribà

Maria del Mar Quintana Vallmitjana

Expressió

Daniel Cardenal Montraveta

Montserrat Folcrà Martí

Isabel Izard Granados

Nacho Parera Ruiz

Ermisenda Soy Béjar

Marina Viaña Díez

DOCENTS DEL PFI (Programa de Formació i Inserció)

José Mancilla Moreno

Ricardo Oliva Chica

Carme Piñeiro Tobío

DOCENTS DE SEFED (SIMULACIÓ D’EMPRESES)

Francisco Castro López

Miriam Largo Hernández

DOCENTS DEL CFGS Videojocs I Oci Digital

Carles Bonet Papell

Marc Buch Pellicer

Arnau Castellví Castells

Sergi Estrany Tuxans

Fina Jerez Bernat

Daniel Navarro Parejo

Rafel Pérez Vidal

Jose Suarez Weaver

PROGRAMA INCORPORA

Josefina Guerrero Macias

PROGRAMA REINCORPORA I AGÈNCIA DE COL·LOCACIÓ

Stefanie Frieden Puig

PUNT FORMATIU INCORPORA

Francesca Segalés Minguella

PUNT D’AUTOOCUPACIÓ INCORPORA

Marina Murtra i Garrell

Zuqueca Enano Fabrega

ESTUDIS DE PRIMÀRIA I SECUNDÀRIA MUSICAL

Josep Andreu Corbella

Jordi Bargalló Guinjoan

Manel Cobas Otero

Laura Espaulella Afan de Rivera

Marc Farré Bassiner

Bernat García Pérez

Mireia Gonçalves Farrés

Sara Guri Casallachs

Minerva Gurri Rosas

Enric Illa Ramos

Isabel Izard Granados

Gemma Jordà Sanmartín (coordinadora)

Francesc Medrano Mulero

Jason Perera Westerdale

Sergi Rodríguez Martí

Enric Sans Morera

Jordi Sendra Entrena

Marta Torrents Coll

Carlos Torres Martínez

Julián Velázquez Millán

Francesc Vidal Llobet

RESPONSABLES DE PASTORAL I TUTORIA

Educació Infantil: Eulàlia Llobet Mas

Cicle Inicial: Anna Font Subirana

Cicle Mitjà: Pilar Sitjes Rocaspana

Cicle Superior: Teresa Ventura Presas

Primer cicle ESO: Elisenda Manera Vilanova

Segon cicle ESO: Maria Dolors Boleda Vall-llovera

Batxillerat: Fina Jerez Bernat

Formació no reglada: José Mancilla Moreno

Mou-te: Elisenda Viure Cobo

MONITORS/ES DE MENJADOR

Enric Botella De Gea

Magda Alfaro Rodes

Anna Carles Barroso

Andrea Catalan Martínez

Marc Córdoba Perarnau

Rosa Mª Chertó Sales

Daniel Conde Fernández

Mª Ángeles Corbacho Carretero

Sergi De la Pena Vela

Montserrat Enríquez Montero

Sílvia Esteban González

Teresa García Ramírez

Marina Garriga Elordui

Judit Giménez Caballero

Maria del Carmen Grande

Alejandra Lucas Arjona

Conchi Maldonado Carballo

Arnau Maldonado Garcia

Christine Nieto Lavin
Xavier Navarro Jove

Adrian Pertíñez Garcia

Guadalupe Pozo Padillo

Laura Pratginestós Bosch

Carmen Reina Martín

Dolors Roca Sicart

Valeriano Ruiz Paños

Sara Ruiz Jiménez

Marc Sapé Clos

Òscar Turull Basart

Mai Ventura Herrera

Antònia Vilardebò Cunillera

Victoria Vizuete Sánchez

Andrea Walter de Juan

ACTIVITATS EXTRAESCOLARS

Magda Alfaro Rodes

Luís Barona Casanova

David Cabanillas Montero

Anna Carles Barroso

Aleix Casas Campà

Anna Casillas López

Andrea Catalan Martínez

Daniel Conde Fernandez

Crhistian X. Delgado Franco

Marc Garcia Esteller

Marina Garcia Mata

Bea Gil Puga

Judit Giménez Caballero

Júlia Gómez Calvo

Adrià Gómez Ibáñez

Andrés Hernández Amores

Gerard Laguna Marín

Albert Maestro Roca

Arnau Maldonado Garcia

Gerard Marquès Guirado

Álvaro Molinillo Portero

Joaquim Muñoz Cabrera

Xavier G. Perales

Teresa Pérez Domínguez

Adrian Pertíñez Garcia

Guadalupe Pozo Padillo

Laura Pratginestós Bosch

Raquel Ríos Vilardebò

Abel Rovira Quintana

Sara Ruiz Jiménez

Laura Sarto Pich

Oriol Segura Yangüez

Joel Soler Garin

Albert Ventosa Grau

Antonia Vilardebò Cunillera

Andrea Walter de Juan

El nostre equip – Curs 2018/2019

EQUIPS DE COORDINACIÓ I DIRECCIÓ

Equip Directiu

Director Gerent F. Xavier Ambròs Illa

Directora Acadèmica d’Infantil i Primària Núria Asturgó Ayats

Director Acadèmic d’ESO i Batxillerat David Mas Montes

Directora de Projectes d’Infantil i Primària Mercè León Perera

Director de Projectes de Secundària Marta Ventura Asturgó

Director de Formació Professional Albert Barbena Roig

Caps de Projectes

Mediateca Lluís Baella Ambròs

Pastoral i Acció Tutorial Fina Jerez Bernat

Equip Psicopedagògic d’Infantil i Primària Carme Càceres Rueda

Equip Psicopedagògic d’ESO i Batxillerat Joana Yángüez Camacho

Activitats extraescolars i menjador Pere Gómez Riera

Informàtica de Sant Esteve Pau Córdoba Armero

Informàtica de Guayaquil José Fernández García

Primària musical Gemma Jordà Sanmartín

Secundària musical Sergi Rodríguez Martí

Coordinació d’Educació Infantil i Primària

Coordinadora d’Educació Infantil i Cicle Inicial Anna Mª Agustí Cortina

Coordinadora de Cicle Mitjà i Superior Mª Teresa Sanmartín Pallé

Coordinació d’Educació Secundària

Coordinadora de 1r d’ESO David Bernabeu Gea

Coordinadora de 2n d’ESO Elisabet Ibáñez Feliu

Coordinador de 3r d’ESO Josep Castillo i Adrian

Coordinadora de 4t d’ESO Mª del Mar Quintana Vallmitjana

Coordinadora de Batxillerat Pilar Estrada Zanui

Coordinació pedagògica d’Educació Secundària

Socials, art i expressió + Itineraris d’aprenentatge Marina Fernández Grau

Ciències, matemàt. i tecnol. + Apr. Coop. Miquel Àngel Marcé Sallés

Llengües Marta Ventura Asturgó

Gabinet psicològic

Educació infantil i primària Miquel Vila Farràs

Educació secundària Laura Montins Cumplido

PAS (Personal d’administració i serveis)

Administrador Joaquim Rigau Roig

Administració / Secretaria Maria Piedra Pestaña

Teresa Pocorull Cabot

Sergi Ramírez Vaqué

Elisabet Soler Bonet

Noèlia Viu Socoró

Laura Valls Rodríguez

(Formació Professional)

Recepció / Consergeria / Manteniment / Reprografia Jesús Ariza Pérez

Núria López Tomé

Montserrat Masip Real

Joana Piella Dot

Maria Rubio Pujol

Esteve Suñer Ventura

Qualitat/Prevenció de riscos Romina Ordeig Torras

Mediateca Lluís Baella Ambròs

Marina Garriga Elordui

Pilar Jarque Martínez

Olga Robado Del Valle

Revista El Crit Pilar Estrada Zanui

Laia Pitarch Medina

Francisco Javier Reyes Ureña

Informàtica Francisco Javier Reyes Ureña

Coordinació de menjador Andrea Catalan Martínez

Elisenda Jané Ribera

TUTORES D’EDUCACIÓ INFANTIL

P3A Picarols Anna Camp Pujadas

P3B Estels Cristina Massas Marimon

P3C Globus Núria Serra Nonell

P3D Baldufes Marta Puig Pumarola

P4A Esquirols Laia Pampliega Claveras

P4B Dracs Maria Asensio Fernández

P4C Tortugues Berta Jané Badia

P4D Pingüins Montserrat Reus Agustí

P5A Menta Eulàlia Llobet Mas

P5B Farigola Isabel Yétor Simancas

P5C Espígol Margarida Saguer Cullell

P5D Romaní Dolors Rovira Arqué

TUTORS/ES D’EDUCACIÓ PRIMÀRIA

1r Primària A Mireia Arnal Domènech

1r Primària B Anna Font Subirana

1r Primària C Núria Masat Tàpies

1r Primària D Esther Carnicer Nieto

2n Primària A Susanna Ventura Orga

2n Primària B Teresa Vidal Nadal

2n Primària C Maria Canamassas Reig

2n Primària D Txon Reverter Vives

3r Primària A Laia Pitarch Medina

3r Primària B Mireia Sendra Calvet

3r Primària C Núria Canal Sala

3r Primària D Laura Cuevas Alonso

4t Primària A Berta Juan Luque

4t Primària B Laura Ordeix Vilaplana

4t Primària C Pilar Sitjes Rocaspana

4t Primària D Imma Sallés Gel

5è Primària A Teresa Ventura Presas

5è Primària B Fina Argemí Arisa

5è Primària C Albert Abadias González

5è Primària D Marina Campreciós Ducar

6è Primària A Mònica Ballester Ventura

6è Primària B Cèlia Riera Arànega/Ramon Gallifa

6è Primària C Marina Falcó García

6è Primària D Josep Maria Pibernat Nomdedéu

ESPECIALISTES D’EDUCACIÓ INFANTIL I PRIMÀRIA

Rut Barjuan Esclusa

Margarida Bosque Oliveras

Chantal Brau Maire

Maria Caparrós Rodríguez

Maria Castells Margenat

Pau Córdoba Armero

Carme Costa Bransuela

Víctor Filella Muset

Minerva Gurri Rosas

Isabel Izard Granados

Gemma Jordà Sanmartín

Dolors Maimir Hernández

Aïna Principal Marcé

Daniel Morillo Pinto

Mercè Pagès Hernández

Laura Portaz Amezcua

Aina Principal Marcé

Rosa Mª Raich Domènech

Maria Rosa Ruiz Vilanova

Lídia Serrano Jiménez

Òscar Turull Basart

TUTORS/ES D’EDUCACIÓ SECUNDÀRIA OBLIGATÒRIA

1r ESO A Daniel Cardenal Montraveta

Elisenda Manera/Meritxell Remolins

1r ESO B Miquel Àngel Marcé Sallés

Laura Montins Cumplido

1r ESO C David Bernabeu Gea

Conchi Cadenas Rodríguez

1r ESO D Xavier Serra Segarra

Ermisenda Soy Béjar

2n ESO A Elisabet Ibáñez Feliu

Lluís Baella Ambròs

2n ESO B Sílvia Martín Iglesias

Santi Pujalte Vida

2n ESO C Rosa M. Tordera Roca

Marc Arenas Ruiz

2n ESO D Marina Fernández Grau

Kaleigh Boulter

3r ESO A Josep Castillo Adrián

Montserrat Gutiérrez Collet

3r ESO B Marina Mena Trulls

Mª Àngels Rovira Pérez

3r ESO C Mª Teresa Coma Torres

Montserrat Folcrà Martí

3r ESO D Conxita Pascual Escribà

Anna Gràcia Roldán

4t ESO A Octavio Doménech Fernández

Jordi Grau/Roser González

4t ESO B Adrian Castela/Esteve Ribalta

Santi Tous Martínez

4t ESO C Mercè Codinach Pena

Nacho Parera Ruiz

4t ESO D Maria del Mar Quintana Vallmitjana

M. Dolors Boleda Vall-llovera

USEE Marc Arenas Ruiz

Albert Garcia Tort

TUTORS/ES DE BATXILLERAT

1r BATX A Anna Mª Argemí Llobet

1r BATX B Fina Jerez Bernat

1r BATX C Maria Parera Mayans

2n BATX A Pilar Estrada Zanui

2n BATX B Francesc Montasell Pous

2n BATX C Carmen Colorado Rodríguez

TUTOR DE CFGS Videojocs i Oci Digital

1r i 2n curs Rafel Pérez Vidal

TUTOR DEL PFI (Programa de Formació i Inserció)

José Mancilla Moreno

DOCENTS D’EDUCACIÓ SECUNDÀRIA

Ciències naturals, matemàtiques i tecnologia

Anna Mª Argemí Llobet

Mª Dolors Boleda Vall-llovera

Mª Teresa Casalí Mas

Mª Teresa Coma Torres

Octavio Doménech Fernández

José Fernández García

Montserrat Gutierrez Collet

Miquel Àngel Marcé Sallés

Sílvia Martín Iglesias

David Mas Montes

Francesc Montasell Pous

Santi Pujalte Vida

Xavier Serra Segarra

Rosa Mª Tordera Roca

Santi Tous Martínez

Idiomes

Chantal Brau Maire

Kaleigh Boulter

Mercè Codinach Pena

Montserrat Folcrà Martí

Elisabet Ibáñez Feliu

Mª Àngels Rovira Pérez

Lourdes Rubio Pujol

Constance Siepel

Marta Ventura Asturgó

Català – Castellà

Lluís Baella Ambròs

Conchi Cadenas Rodríguez

Adrian Castela Ibáñez

Carmen Colorado Rodríguez

Pilar Estrada Zanui

Roser González Bagaria

Ana Gràcia Roldán

Elisenda Manera Vilanova

Marina Mena Trulls

Maria Parera Mayans

Meritxell Remolins Garcia

Esteve Ribalta Sánchez

Ciències Socials

F. Xavier Ambròs Illa

David Bernabeu Gea

Josep Castillo Adrián

Marina Fernández Grau

Victor Filella Muset

Roser González Bagaria

Jordi Grau Marinel·lo

Elisabet Ibáñez Feliu

Fina Jerez Bernat

Elisabet López Redondo

Conxita Pascual Escribà

Maria del Mar Quintana Vallmitjana

Expressió

Daniel Cardenal Montraveta

Montserrat Folcrà Martí

Isabel Izard Granados

Nacho Parera Ruiz

Ermisenda Soy Béjar

Marina Viaña Díez

DOCENTS DEL PFI (Programa de Formació i Inserció)

José Mancilla Moreno

Ricardo Oliva Chica

Carme Piñeiro Tobío

DOCENTS DE SEFED (SIMULACIÓ D’EMPRESES)

Francisco Castro López

Miriam Largo Hernández

DOCENTS DEL CFGS Videojocs I Oci Digital

Carles Bonet Papell

Marc Buch Pellicer

Arnau Castellví Castells

Sergi Estrany Tuxans

Fina Jerez Bernat

Daniel Navarro Parejo

Rafel Pérez Vidal

Jose Suarez Weaver

PROGRAMA INCORPORA

Josefina Guerrero Macias

PROGRAMA REINCORPORA I AGÈNCIA DE COL·LOCACIÓ

Stefanie Frieden Puig

PUNT FORMATIU INCORPORA

Francesca Segalés Minguella

PUNT D’AUTOOCUPACIÓ INCORPORA

Marina Murtra i Garrell

Zuqueca Enano Fabrega

ESTUDIS DE PRIMÀRIA I SECUNDÀRIA MUSICAL

Josep Andreu Corbella

Jordi Bargalló Guinjoan

Manel Cobas Otero

Laura Espaulella Afan de Rivera

Marc Farré Bassiner

Bernat García Pérez

Mireia Gonçalves Farrés

Sara Guri Casallachs

Minerva Gurri Rosas

Enric Illa Ramos

Isabel Izard Granados

Gemma Jordà Sanmartín (coordinadora)

Francesc Medrano Mulero

Jason Perera Westerdale

Sergi Rodríguez Martí

Enric Sans Morera

Jordi Sendra Entrena

Marta Torrents Coll

Carlos Torres Martínez

Julián Velázquez Millán

Francesc Vidal Llobet

RESPONSABLES DE PASTORAL I TUTORIA

Educació Infantil: Eulàlia Llobet Mas

Cicle Inicial: Anna Font Subirana

Cicle Mitjà: Pilar Sitjes Rocaspana

Cicle Superior: Teresa Ventura Presas

Primer cicle ESO: Elisenda Manera Vilanova

Segon cicle ESO: Maria Dolors Boleda Vall-llovera

Batxillerat: Fina Jerez Bernat

Formació no reglada: José Mancilla Moreno

Mou-te: Elisenda Viure Cobo

MONITORS/ES DE MENJADOR

Enric Botella De Gea

Magda Alfaro Rodes

Anna Carles Barroso

Andrea Catalan Martínez

Marc Córdoba Perarnau

Rosa Mª Chertó Sales

Daniel Conde Fernández

Mª Ángeles Corbacho Carretero

Sergi De la Pena Vela

Montserrat Enríquez Montero

Sílvia Esteban González

Teresa García Ramírez

Marina Garriga Elordui

Judit Giménez Caballero

Maria del Carmen Grande

Alejandra Lucas Arjona

Conchi Maldonado Carballo

Arnau Maldonado Garcia

Christine Nieto Lavin
Xavier Navarro Jove

Adrian Pertíñez Garcia

Guadalupe Pozo Padillo

Laura Pratginestós Bosch

Carmen Reina Martín

Dolors Roca Sicart

Valeriano Ruiz Paños

Sara Ruiz Jiménez

Marc Sapé Clos

Òscar Turull Basart

Mai Ventura Herrera

Antònia Vilardebò Cunillera

Victoria Vizuete Sánchez

Andrea Walter de Juan

ACTIVITATS EXTRAESCOLARS

Magda Alfaro Rodes

Luís Barona Casanova

David Cabanillas Montero

Anna Carles Barroso

Aleix Casas Campà

Anna Casillas López

Andrea Catalan Martínez

Daniel Conde Fernandez

Crhistian X. Delgado Franco

Marc Garcia Esteller

Marina Garcia Mata

Bea Gil Puga

Judit Giménez Caballero

Júlia Gómez Calvo

Adrià Gómez Ibáñez

Andrés Hernández Amores

Gerard Laguna Marín

Albert Maestro Roca

Arnau Maldonado Garcia

Gerard Marquès Guirado

Álvaro Molinillo Portero

Joaquim Muñoz Cabrera

Xavier G. Perales

Teresa Pérez Domínguez

Adrian Pertíñez Garcia

Guadalupe Pozo Padillo

Laura Pratginestós Bosch

Raquel Ríos Vilardebò

Abel Rovira Quintana

Sara Ruiz Jiménez

Laura Sarto Pich

Oriol Segura Yangüez

Joel Soler Garin

Albert Ventosa Grau

Antonia Vilardebò Cunillera

Andrea Walter de Juan