Inici > Projecte educatiu > Formació Professional > El nostre equip

El nostre equip

 

  • Responsable de la FP. Albert Barbena → albert.barbena@epiaganollers.cat

 

  • Tècnica administrativa. Laura Valls → laura.valls@epiagranollers.cat

 

  • Tècnica d’inserció i prospecció – Incorpora. Josefina Guerrero → josefina.guerrero@epiagranollers.cat

 

  • Tècnica docent Punt formatiu Incorpora. Txesca Segalés → francesca.segales@epiagranollers.cat

 

  • Tècnica reincorpora. Stefanie Frieden → stefanie.frieden@epiagranollers.cat

 

  • Tècnica Punt d’Autoocupació Incorpora (PAI). Marina Murtra → marina.murtra@epiagranollers.cat

 

  • Tutor CFGS DAM- Viod. Rafel Pérez → rafel.perez@epiagranollers.cat

 

  • Carles Bonet → carles.bonet@epiagranollers.cat

 

  • Tutor PFI i EA. Jose Mancilla → jose.mancilla@epiagranollers.cat

 

  • Tutora PPA. Carme Piñeiro → carme.pinyeiro@epiagranollers.cat

 

  • Tutora CAS. Vanesa Cañete → vanesa.canete@epiagranollers.cat

Docents de diferents formacions

Alex Fernández

Angel Sánchez

Dani Navarro

Dolors Valderrama

Fina Jerez

Jesús Casas

Jordi Call

Josep Mª. Prat

Laia Bernaus

Laura Montins

Miquel Angel Marc

Miriam Largo

Montserrat Gutiérrez

Núria González

Oscar Barbero

Oscar Cuní

Paco Castro

Patricia Amaral

Ricardo Oliva

Sergi Estrany

Sergi Flamarique

Teresa Coma

 

  • Responsable de la FP. Albert Barbena → albert.barbena@epiaganollers.cat

 

  • Tècnica administrativa. Laura Valls → laura.valls@epiagranollers.cat

 

  • Tècnica d’inserció i prospecció – Incorpora. Josefina Guerrero → josefina.guerrero@epiagranollers.cat

 

  • Tècnica docent Punt formatiu Incorpora. Txesca Segalés → francesca.segales@epiagranollers.cat

 

  • Tècnica reincorpora. Stefanie Frieden → stefanie.frieden@epiagranollers.cat

 

  • Tècnica Punt d’Autoocupació Incorpora (PAI). Marina Murtra → marina.murtra@epiagranollers.cat

 

  • Tutor CFGS DAM- Viod. Rafel Pérez → rafel.perez@epiagranollers.cat

 

  • Carles Bonet → carles.bonet@epiagranollers.cat

 

  • Tutor PFI i EA. Jose Mancilla → jose.mancilla@epiagranollers.cat

 

  • Tutora PPA. Carme Piñeiro → carme.pinyeiro@epiagranollers.cat

 

  • Tutora CAS. Vanesa Cañete → vanesa.canete@epiagranollers.cat

Docents de diferents formacions

Alex Fernández

Angel Sánchez

Dani Navarro

Dolors Valderrama

Fina Jerez

Jesús Casas

Jordi Call

Josep Mª. Prat

Laia Bernaus

Laura Montins

Miquel Angel Marc

Miriam Largo

Montserrat Gutiérrez

Núria González

Oscar Barbero

Oscar Cuní

Paco Castro

Patricia Amaral

Ricardo Oliva

Sergi Estrany

Sergi Flamarique

Teresa Coma

Contacte

Segueix-nos

Escola Pia Granollers
Educació Infantil i Educació Primària
Sant Esteve, 14
Tel. 938 793 400
Fax 938 793 318

Formulari

Envia´ns un missatge a aquest formulari de contacte.

Escola Pia Granollers
Secundària, Batxillerats i Formació Professional
Guayaquil, 54
Tel. 938 794 314
Fax 938 790 061

   

Les xarxes dels alumnes

Disseny web per

Inscrita en el registre d´Entitats Religioses
Núm: 954-a/4-SE/B
Centre concertat per la Generalitat de Catalunya
Codi Centre: 08017785
CIF: R0800590B

Avís legal