Inici > Projecte educatiu > Formació Professional > El nostre equip

El nostre equip

 

  • Responsable de la FP. Sergi Noguera → sergi.noguera@epiagranollers.cat

 

  • Tècnica administrativa. Laura Valls → laura.valls@epiagranollers.cat

 

  • Tècnica d’inserció i prospecció – Incorpora. Josefina Guerrero → josefina.guerrero@epiagranollers.cat

 

  • Tècnica docent Punt formatiu Incorpora. Txesca Segalés → francesca.segales@epiagranollers.cat

 

  • Tècnica reincorpora. Anna Piña → anna.pina@epiagranollers.cat

 

  • Tècnica Punt d’Autoocupació Incorpora (PAI). Marina Murtra → marina.murtra@epiagranollers.cat

 

  • Tècnica d’informació i acompanyament. Maria Cañete → maria.canete@epiagranollers.cat

 

  • Tutor CFGS DAM- Viod. Rafel Pérez → rafel.perez@epiagranollers.cat

 

  • Tutor PFI i EA. Jose Mancilla → jose.mancilla@epiagranollers.cat

 

 

DOCENTS

  • Aleix Estrany → aleix.estrany@epiagranollers.cat

 

  • Arnau Castellvi→ arnau.castellvi@epiagranollers.cat

 

  • Carles Bonet→ carles.bonet@epiagranollers.cat

 

  • Fina Jerez→ fina.jerez@epiagranollers.cat

 

  • Jordi Puigvert → jordi.puigvert@epiagranollers.cat

 

  • Jose Mancilla → jose.mancilla@epiagranollers.cat

 

  • Marc Buch → marc.buch@epiagranollers.cat

 

  • Miriam Largo → miriam.largo@epiagranollers.cat

 

  • Nerea Granado → nerea.granado@epiagranollers.cat

 

  • Paco Castro → francisco.castro@epiagranollers.cat

 

  • Rafel Perez → rafel.perez@epiagranollers.cat

 

  • Ricardo Oliva → ricardo.oliva@epiagranollers.cat

 

  • Sergi Estrany → sergi.estrany@epiagranollers.cat

 

  • Responsable de la FP. Sergi Noguera → sergi.noguera@epiagranollers.cat

 

  • Tècnica administrativa. Laura Valls → laura.valls@epiagranollers.cat

 

  • Tècnica d’inserció i prospecció – Incorpora. Josefina Guerrero → josefina.guerrero@epiagranollers.cat

 

  • Tècnica docent Punt formatiu Incorpora. Txesca Segalés → francesca.segales@epiagranollers.cat

 

  • Tècnica reincorpora. Anna Piña → anna.pina@epiagranollers.cat

 

  • Tècnica Punt d’Autoocupació Incorpora (PAI). Marina Murtra → marina.murtra@epiagranollers.cat

 

  • Tècnica d’informació i acompanyament. Maria Cañete → maria.canete@epiagranollers.cat

 

  • Tutor CFGS DAM- Viod. Rafel Pérez → rafel.perez@epiagranollers.cat

 

  • Tutor PFI i EA. Jose Mancilla → jose.mancilla@epiagranollers.cat

 

 

DOCENTS

  • Aleix Estrany → aleix.estrany@epiagranollers.cat

 

  • Arnau Castellvi→ arnau.castellvi@epiagranollers.cat

 

  • Carles Bonet→ carles.bonet@epiagranollers.cat

 

  • Fina Jerez→ fina.jerez@epiagranollers.cat

 

  • Jordi Puigvert → jordi.puigvert@epiagranollers.cat

 

  • Jose Mancilla → jose.mancilla@epiagranollers.cat

 

  • Marc Buch → marc.buch@epiagranollers.cat

 

  • Miriam Largo → miriam.largo@epiagranollers.cat

 

  • Nerea Granado → nerea.granado@epiagranollers.cat

 

  • Paco Castro → francisco.castro@epiagranollers.cat

 

  • Rafel Perez → rafel.perez@epiagranollers.cat

 

  • Ricardo Oliva → ricardo.oliva@epiagranollers.cat

 

  • Sergi Estrany → sergi.estrany@epiagranollers.cat